STONEO.pl – Marka STONEO zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów z kamienia szlachetnego jak marmur, granit, piaskowiec czy trawertyn. W ofercie firmy znajdują się produkty takie jak balustrady, ławki, kolumny, kominki, fontanny, gazebo, donice, umywalki, statuy

GLASSO.pl – Marka GLASSO zajmuje się produkcją i dystrybucją gadżetów reklamowych opartych na krysztale. Firma oferuje swoje produkty zarówno klientom indywidualnym jak i agencjom reklamowym

METALEO.pl – Marka METALEO zajmuje się dystrybucją statuetek, jak i rzeźb wykonanych z metalu. Są to produkty artystyczne należące do unikatowych na polskim rynku, ze względu na charakter jak i styl ich wykonywania, będących prawdziwym dziełem sztuki.

WOODEO.pl – Marka WOODEO zajmuje się produkcją dużych i małych rzeźb wykonanych z drewna, styropianu czy tworzyw sztucznych. Najważniejszą usługą oferowaną przez firmę WOODEO jest usługa tak zwanego rzeźbienia na żywo (link)

SLYKS.pl – Firma SLYKS jest agencją interaktywną istniejącą od 2004 roku, do której należy firma GLASSO. Jako niezależny podmiot firma istnieje zarówno na rynku Polskim jak i Amerykańskim, mając swoją fizyczną lokalizację w Chicago. Firma SLYKS należy do rozpoznawalnych marek na terenie Polski, oferującą najwyższą jakość realizowanych projektów informatycznych. Firma zajmuje się tworzeniem grafiki, stron WWW, a także ich marketingiem w Internecie. Produkty skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, korporacyjnych jak i agencji reklamowych. Poprzez ostanie 5 lat firma zdobyła wielu klientów, którzy systematycznie z nią współpracują. Są to klienci, dla których firma realizowała usługi na rynku mediów drukowanych, interaktywnych  czy także na rynku mediów telewizyjnych. Oferta obejmuje zarówno tworzenie grafik statycznych, animacji komputerowych, kodowanie stron www ale również kompleksowy marketing w internecie.

Nasz strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x