Pasjonujemy się pięknem zaklętym w przedmiotach. Specjalizujemy się między innymi w realizacji wyjątkowych rzeźb z drewna, które tworzymy ręcznie i na indywidualne zamówienie, stosując tylko najlepszej jakości materiały. Przygotowujemy dla naszych klientów spersonalizowane statuetki drewniane, płaskorzeźby, szyldy i wiele innych kreacji z drewna na każdą okazję..

Jesteśmy w stanie stworzyć dowolną rzeźbę z drewna, a jedynym, co nas ogranicza, jest wyobraźnia. Tworzymy kompozycje niebanalne, unikatowe, tylko według własnych, autorskich projektów, dlatego naszych wyrobów nie spotkasz powszechnie. Przygotowujemy zarówno małe statuetki o misternych cięciach, jak i rzeźby monumentalne, w tym również w ramach usług live cutting, które doskonale sprawdzają się podczas imprez. Nasi artyści rzeźbiarze szczegółowo wykańczają każdą drewnianą statuetkę czy płaskorzeźbę. Możemy dodatkowo dokonać pełnej personalizacji prac poprzez dodanie do nich plakietek z dedykacjami czy grawerowanie laserowe.

Nasze wyroby wybierane są zarówno przez osoby prywatne, jak i przez klientów biznesowych. Przygotowane przez nas drewniane kreacje bardzo dobrze sprawdzają się jako prezenty okolicznościowe, jako nagrody w konkursach, gadżety reklamowe, a także interesujące przedmioty do aranżacji wnętrz i na zewnątrz. Dzięki nim można ozdobić każdą przestrzeń – biuro, restaurację, hotel czy dom.

Posiadamy szeroką gamę produktów - od nagród wykonanych z najwyższej jakości materiałów, poprzez płaskorzeźby oraz rzeźby dla kolekcjonerów i pasjonatów. Nasze wyroby stanowią ozdobę wielu wnętrz hoteli, restauracji, biur i domów i łączą w sobie klasyczne piękno i najlepszą technologię wykonania. Statuetki oraz rzeźby okolicznościowe, nagrody w konkursach oraz gadżety firmowe stanowią ważną część naszej działalności, a każdy temat jest inspiracją do tworzenia nowych "unikatowych" rozwiązań i pomaga nam się rozwijać.”

 

************

 

Grupa Glasso

Nasz strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x